سامانه ارتباط با مشتریان شرکت رایانه پردازان کویر

پشتیبانی حرفه ای

تیم ما به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته پاسخگوی تمامی سوالات و اشکالات شما کاربران عزیز است، فقط کافی است یک تیکت ایجاد کرده و منتظر پاسخ ما باشید.


ارسال تیکت »

ثبت نام آنلاین اینترنت پر سرعت

برای استفاده از خدمات اینترنت پر سرعت شرکت رایانه پردازان کویر می توانید به صورت آنلاین ثبت نام کرده و بعد از ثبت نام با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.


ثبت نام آنلاین »


آخرین اخبار سایت

نرم افزار همراه حسابداری رایگان

نرم افزار حسابداری رایگان پارمیس همراه، اپلیکیشنی کاربردی، کم حجم، سریع و در عین حال با امکاناتی فراتر از یک حسابداری ساده، برای رسیدگی به امور حسابداری شخصی شما و خانواده شما طراحی شده است. با استفاده از نرم افزار حسابداری پارمیس همراه می توانید حسابدار شخصی خود باشید و تمامی هزینه ها و درآمد هایتان را به ثبت برسانید و علاوه بر قابلیت هایی نظیر وام، چک، اقساط، حساب ها، بانک ها و ... میتوانید با استفاده از امکانات گسترده این نرم افزار کاربردی، انواع گزارشات مخارج خود و خانواده تان را به تفکیک اشخاص تهیه کنید.  اگر اهل حساب و کتاب هستید و یا می خواهید از این پس مدیریت حساب و کتاب خود و یا خانواده خود را شروع کنید، اگر مدیریت حساب و کتاب برای شما به یک دغدغه تبدیل شده است و به دنبال نرم افزاری قوی بر روی دستگاه اندرویدی و یا iOS خود می گردید، پارمیس همراه، با در اختیار قرار دادن امکانات متنوع و منحصر بفرد بهترین انتخاب شما خواهد بود.  مدیریت حسابهای بانکی، صندوقها، هزینه ها، در آمدها، بدهی ها و طلب ها و ارائه گزارشات متنوع، تنها قسمتی از امکانات حسابداری پارمیس همراه است. علاوه بر تمامی موارد ذکر شده برنامه حسابداری پارمیس همراه، برنامه ای کاملاً رایگان برای استفاده عموم اشخاص می باشد.

جشنواره اینترنت پر سرعت چهار برگ

12+3 گیگ ، 12 ماه ، 12 مگ سرعت 15000 تومان    برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید یا از طریق فرم ثبت نام آنلاین ، ثبت نام خود را تکمیل فرمائید. 

تخفیف زمستانی سامانه پیام کوتاه

تخفیف  35 درصدی سامانه پیام کوتاه و پنل دائمی به همراه 2 شماره اختصاصی 1000 و 5000 هدیه شرکت به مشترکین جدید می باشد.   برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید یا از طریق فرم ثبت نام آنلاین ، ثبت نام خود را تکمیل فرمائید.